Klacht: kopen van e tickets

hette morrien op 01 april 2014 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 april 2014
Reactie van het bedrijf:

klacht geregistreerd

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 1 april 2014

Een gebruiker ervaart herhaaldelijk problemen bij het aanschaffen van e-tickets via de NS-website, wat leidt tot frustratie over de moeizame procedure. Voor een meereiskaartje naar Groningen heeft het paar ongeveer drie uur nodig gehad, terwijl ze ook naar Enschede hadden kunnen reizen in die tijd. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

l.s.,
de hoeveelste keer het is dat ik aanloop tegen de ontzettend moeizame wijze waarop je een bepaald e ticket wilt aanschaffen maakt niet uit, feit is dat een doorsnee bevalling sneller gaat.
een meereiskaartje van 8,95 naar groningen heeft mijn vriendin en mij vandaag ongeveer 3 uur gekost.
we hadden heen en weer naar enschede gekund …

Gewenste Oplossing:

lieve ns,
kan het s.v.p. simpeler ...

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 02 april 2014 om 10:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

klacht geregistreerd

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten