Klacht: Komen niet opdagen

Dijkens op 19 juli 2021 over Dynasure in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynasure is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Dynasure
Status In behandeling
Datum 19 juli 2021

Er zijn twee afspraken gemaakt voor de bezorging van een document door Dynasure, maar het bedrijf is beide keren niet komen opdagen. Ondanks het ontvangen van een bevestiging met track & trace via sms, heeft de klager telkens vier uur gewacht zonder dat de levering plaatsvond.

Mijn Klacht:

Nu 2 keer een afspraak gepland voor de bezorging van een document en tot 2 keer komen ze niet opdagen.

Keurige bevestiging met track trace via de sms maar geen dynasure. Ondertussen zit ik iedere keer 4 uur te wachten.

Gewenste Oplossing:

Als ze een keer komen opdagen als ik een afspraak maak

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynasure over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynasure in behandeling genomen

Bericht van Dynasure

4 jaren geleden - Geachte klant, Wij vinden het spijtig om te lezen dat u niet tevreden bent. Om u beter van dienst te kunnen zijn, ontvangen wij graag een polisnummer of ordernummer. Met vriendelijke groet, Team WeCare Dynasure

Alle klachten die gemeld zijn door Dijkens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM