Mijn Klacht:
Beste KLM,
Ik heb er begrip voor dat uw mensen thuis werken zoals dat ook ook bij mijn medewerkers gebeurd, alleen als er klanten bellen moet er m.i. wel een volledige focus zijn.
Ik heb vanmiddag uw algemene nummer gebeld ( toen doorverbonden ) en kreeg een mevrouw ( die thuis werkte, geen enkel probleem ) aan de telefoon maar zij was zeer slecht te verstaan met veel geluiden op de achtergrond en een huilend kind. Vervolgens kwam een van haar kinderen tussen door met geschreeuw wat m.i niet acceptabel is.
Als Gold card houder ( 2122708172 ) waarvan je het nummer eerst moet ingeven ( in de telefoon ) verwacht je van de KLM een professioneel iemand die je vraag serieus neemt ( met geen kinderen op de achtergrond ). Vervolgens werd ik door deze mevrouw doorverbonden naar een andere medewerkers. Ik ben een trouwe KLM klant ( zie mijn status ) door COVID nog steeds alle steun aan jullie allen vind me niet serieus genomen. Ik hoop dat dit gesprek is opgenomen ( 17.05 uur ) zodat u het kan na luisteren en hoor graag uw reactie en compensatie voor deze slechte manier van te woord staan zodat ik een serieuze klant blijf als ook voor mijn medewerkers die nog steeds KLM vliegen om jullie support te geven want ik ben van mening we de KLM moeten steunen.
Hoor graag van u
Met vriendelijke groeten P.Michon
mob; 0613148815.
mail; paul.michon@ merford .com of [email protected] ( zojuist overgenomen door een nieuwe firma )
Gewenste Oplossing:
Dat laat ik graag aan uw beoordeling over alleen een compensatie op basis van een voucher zou ik waarderen maar zoals geschreven laat ik dat graag aan de KLM over.
