Klacht: Klant onvriendelijk

hentje6012 op 30 juni 2021 over Action in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Action
Status Open
Datum 30 juni 2021

Een klant heeft een klacht ingediend over onduidelijkheid in het assortiment van Action, waar twee soortgelijke artikelen in één vak lagen, maar slechts één artikel werd aangegeven. Na aankoop bleek het verkeerde artikel beschadigd en werd de retour niet geaccepteerd, ondanks de verwarring in de winkel. De klant ervaart de reactie van het filiaal als onvriendelijk en onprofessioneel.

Mijn Klacht:

In een vak liggen 2 artikelen uiterlijk hetzelfde met de kleine letters lees ik transparant de ander wit. De aantallen zijn gelijkwaardig verdeeld. De verwijzing naar de inhoud van het vak betreft maar naar 1 artikel. . Pattex powerfix wit. Het ander Pattex powertransparant wat er ook in het vak ligt wordt niet aangeven. Thuis is het verkeerde artikel beschadigd en wordt niet teruggenomen. De reactie van het filiaal u moet het controleren en goederen die niet meer origineel zijn nemen we niet terug.

Gewenste Oplossing:

Gewoon terugnemen e/o omruilen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Action

Bericht van Action

4 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Hartelijk dank voor uw bericht. Uw klacht zal via deze website niet in behandeling genomen worden. Wij verzoeken u hierbij het bericht rechtstreeks naar Action te sturen. Voor de mogelijkheden om in contact te komen met ons, verwijzen wij u graag naar onze website met de contactgegevens: www.action.com. Met vriendelijke groet, Team Webcare Action

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Action nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door hentje6012
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM