Klacht: Klacht over misleidende kamerprijzen en slechte klantenservice

klager74e1cd88 ✓ Verified op 25 juni 2026 over Prijsvrij Vakanties in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 25 juni 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb twee problemen ervaren met Prijsvrij Vakanties. Ten eerste was er een groot misverstand over misleidende kamerprijzen. Via de telefoon en computer zagen we verschillende kamers, maar na het boeken bleek dat we een gewone dubbele kamer hadden en geen familiekamer, ondanks het aanleveren van screenshots op 12 mei. Tot op heden, 25 juni, heb ik hier nog niets van gehoord. Ten tweede is onze terugvlucht geannuleerd, waarover ik op 8 juni contact heb gehad. Er zou een oplossing komen, maar nu, weer op 25 juni, krijg ik alleen te horen dat we moeten afwachten op een antwoord van de betreffende afdeling. De klantenservice is slecht bereikbaar en biedt geen oplossing.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om contact op te nemen en samen met ons een oplossing te bedenken.

Dossier nummer 4658/723332

Ticket klacht kamer : 11176862
Ticket klacht vlucht: 11461545

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Prijsvrij Vakanties
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Prijsvrij Vakanties

Reactie van de melder van de klacht klager74e1cd88

13 uur geleden - 12 mei contact opgenomen over problemen met de geboekte kamer. Er werd gevraagd om screenshots en dit per mail te melden. Dit gedaan. 8 juni opnieuw contact opgenomen vanwege uitblijvende reactie op de mail, én de terugvlucht was ineens geannuleerd. Er werd een tweede klacht aangemaakt en we zouden zo snel mogelijk een reactie krijgen. Vandaag, 25 juni, opnieuw contact opgenomen met de klantenservice omdat we geen idee hebben waar we aan toe zijn. De klantenservice geeft aan ons niet verder te kunnen helpen, de afdelingen die hierover gaan zijn niet bereikbaar en reageren vanzelf op de email. Ze kunnen hooguit een interne memo doorzetten. Anderhalve maand wachten op enige vorm van reactie vind ik nergens op slaan. We hebben nog altijd geen idee waar we aan toe zijn.

Alle klachten die gemeld zijn door klager74e1cd88
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM