Klacht: Klacht: e Superpomp™ – Elektrische bandenpomp voor Fiets, Auto, Rolstoel en Scootmobiel × 1 BLACK

Ontevreden@eindhoven op 22 december 2020 over Yunexpress in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Yunexpress
Status Open
Datum 22 december 2020

Een klant van Yunexpress heeft een klacht ingediend omdat hij slechts één klein fietspompje heeft ontvangen in plaats van de verwachte twee elektrische bandenpompen. Hij uit zijn bezorgdheid over mogelijke oplichting, vooral omdat hij ook een ander product heeft besteld als kerstcadeau voor zijn zoon.

Mijn Klacht:

Ik ook, blijkbaar opgelicht door dit bedrijf
[email protected]

Ik verwachte 2 elektrisch banden pompen, heb ik één klein fietspompje gekregen??

Deze heb ik vorige week ook besteld als kerst cadeau voor mijn zoon. Ben ik bang van hetzelfde scammers??
https://oudejaarskorting.nl/collections/all/products/modelbouw-4-cilinder-motor?fbclidIwAR0mocRJkZLDjq2HWFHw8DX4_S1wih-MAx0VXL1jUCRyxf1Gfze8FpiKjeY

Gewenste Oplossing:

Bestelde spullen binnen... of geld terug !

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Yunexpress

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Yunexpress nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ontevreden@eindhoven
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM