Klacht: Klacht

tomwilms op 28 februari 2013 over Mob24-7 in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Mob24-7
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 28 februari 2013

Een klant van Mob24-7 heeft ontdekt dat er maandelijks 5 euro wordt afgeschreven voor diensten waar hij niet van op de hoogte was. Hij vraagt om onmiddellijke stopzetting van deze afschrijvingen en een oplossing voor de situatie, en uit zijn onvrede over het gebrek aan toestemming voor deze kosten.

Mijn Klacht:

Hallo, ik ben tot ondekking gekomen dat ik steeds 5 euro betaal aan u omdat ik blijkbaar site s bezoek waar ik niet eens iets vanaf weet, graag wil ik dat dit ONMIDDELIJK STOPT en wil ik dat er een oplossing komt. dit is schandalig zo zonder toestemming of wat dan ook elke maand 5 euro afschrijven.ik wil zo snel mogelijk iets van u horen. SCHANDE!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Alle 5 euro die ik aan u heb moeten betalen terug krijgen want ik heb nergens toestemming gegeven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mob24-7

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mob24-7 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM