Mijn Klacht:
Ik heb op zondag 21 januari een stofzuiger besteld via de app ‘Kijkbijmij’.
Na het bestellen heb ik een bevestigingsmail ontvangen dat de bestelling zo snel mogelijk zou worden geleverd. De bestelling is betaald met een VVV cadeaucard, het bedrag is daar ook al daadwerkelijk van afgeschreven.
Daarna heb ik niets meer gehoord en kwamen er berichten dat Kijkshop failliet is. Deze app was gelieerd aan Kijkshop, maar een telefoontje naar de curator van Kijkshop vertelde mij dat Kijkbijmij buiten het faillissement valt en dat bestellingen daar dus gewoon geleverd zouden moeten worden.
Ik probeer echter al een week lang contact te krijgen met Kijkbijmij, maar de klantenservice is buiten gebruik en er wordt niet gereageerd op mijn mails.
Gewenste Oplossing:
Ik zou graag informatie krijgen over de status van mijn bestelling.
Het liefst ontvang ik de stofzuiger gewoon en als dat niet mogelijk is dan wil ik graag het tegoed op mijn VVV cadeaucard terug krijgen.

