Klacht: pakket blijft hangen bij laatste sorteercentrum

tuinensmurf op 25 oktober 2016 over Kiala in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Kiala
Status Open
Datum 25 oktober 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 15 oktober pakje kleding van Waddinxveen naar alphen via kiala verstuurd. Bericht op 18 oktober dat het is aangekomen op laatste sorteercentrum. Daarna niets meer. Al 2 maal contactformulier ingevuld. Geen reactie. Ontvanger heeft gebeld met kialapunt waar het heen zou gaan. Zij zijn sinds 2 weken gestopt als kialapunt zeggen zij. Op site kiala gewoon nog beschikbaar als punt. Waar is het pakje? Is al week verder en geen enkel bericht. Ook niet dat het naar andere punt in de buurt is gegaan wat ze op site aangeven.

Gewenste Oplossing:

Pakje met spoed uitleveren op kialapunt in alphen en ontvanger en mij op de hoogte brengen met excuses voor deze slordige fout.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kiala

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kiala nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk β€” niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM