Klacht: Erg lang in de wacht voor telefonisch advies

JanPast op 15 februari 2016 over Kiala in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kiala
Status Open
Datum 15 februari 2016

Een klant heeft moeite om Kiala telefonisch te bereiken, aangezien het op de website vermelde nummer afgesloten is. Bij het bellen naar het hoofdkantoor ervaart de klant een wachttijd van meer dan een half uur, waarna de verbinding wordt verbroken. De klant is teleurgesteld en overweegt niet opnieuw te bellen.

Mijn Klacht:

Telefonisch Kiala willen bereiken via het op de Website vermelde nummer: afgesloten. Bellen met het hoofdkantoor en het ingeven van een 2 (Particulier) levert een wachttijd op van meer dan een half uur en daarna een afgebroken wachtrij. Zucht……overnieuw bellen? Denk het niet!

Gewenste Oplossing:

Goed telefonisch bereikbaar
Beschikbaar voor advies en opheldering.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kiala

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kiala nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM