Klacht: Al 7 dagen ‘wordt getransporteerd’

Denise Janssen op 24 augustus 2017 over Kiala in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kiala
Status Open
Datum 24 augustus 2017

Een klant heeft een probleem met de levering van een pakket via Kiala, dat al sinds 17 augustus de status 'wordt getransporteerd' heeft. De zending, van Rotterdam naar Arnhem, lijkt vast te zitten en de klant kan Kiala niet bereiken omdat het contactformulier op de website niet functioneert. De klant is bezorgd dat het pakket mogelijk niet meer zal aankomen, ondanks eerdere positieve ervaringen met de dienst.

Mijn Klacht:

Ik had iets gekocht via marktplaats en de status op de tracker is al sinds 17-08 ‘wordt getransporteerd’. Terwijl ik vanuit Rotterdam naar Arnhem moet. Er is geen manier om Kiala te bereiken, het contactformulier op hun website doet het niet. Eerlijk gezegd ben ik bang dat ik mijn pakketje niet meer ga ontvangen 🙁 Erg jammer want ik heb Kiala altijd een hele fijne dienst gevonden.

Gewenste Oplossing:

Als ik informatie krijg over waar het pakket zich bevind of dat hij toch aan is gekomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kiala

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kiala nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM