Mijn Klacht:
Heb maandagavond een slotenmaker gebeld omdat ik mijn sleutel van de schuur kwijt was, kon deze niet afsluiten.
Omdat daar waardevolle spullen in liggen heb ik een slotenmaker gebeld.
Deze zouden binnen een half uur iemand sturen.
Ik heb vooraf geïnformeerd wat de kosten zouden zijn. Het zou 80 euro zijn, eventueel iets meer afhankelijk van de werktijd.
Na ruim 1 uur later kwam de man. Hij is precies 20 minuten bezig geweest. Heeft nog geprobeerd om mij een speciaal slot aan te praten wat ik afgewimpeld heb. Slot was niet ingepakt, los in een gereedschapskist. Heeft nog moeten zoeken naar een 3e sleutel, die daar los in lag.
Nadat hij klaar was maakte hij de rekening op.
Deze was maar liefst 565.54 euro.
Ik heb meteen uitgesproken dat ik erg schrok van het bedrag en dit niet was afgesproken.
De man nam een andere houding aan en hield het pinautomaat voor met de woorden dat ik dit toch echt meteen moest betalen.
Zijn houding kwam erg intimiderend over.
Ik voelde mezelf onder druk gezet en stond daar alleen tegenover een vreemde man. Ondanks dat ik het erg vreemd vond, gevoel dat er iets niet klopte, heb ik via de pinautomaat gepind.
Nadat de man weg was zag ik dat ik geen originele bon had, bedragen die niet kloppend zijn.
Inmiddels een week verder, diverse telefonisch gesprekken. Steeds weer de reactie dat ze het uit gaan zoeken en terug zullen bellen.
Tot vandaag geen telefoon terug gekregen. Telefoonnummer betreft;
Keyservice Nederland
085 1301987
Gewenste Oplossing:
Als ik het geld terug ontvang!
Maar ook dat deze praktijken niet meer plaats kunnen vinden.

