Klacht: Opgelicht

g.gummels op 15 augustus 2017 over Keyservice Nederland in de categorie Servicediensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Servicediensten
Status Open
Datum 15 augustus 2017

Een klant van Keyservice Nederland heeft een klacht ingediend over een slotenmaker die hen zou hebben opgelicht. De klant betaalde 1270 euro voor het vervangen van een slot en cilinder, zonder vooraf duidelijke kosten te hebben ontvangen. Daarnaast heeft de slotenmaker de factuur meegenomen, waardoor de klant geen officiële documentatie heeft van de betaling.

Mijn Klacht:

Ik ben een maand geleden opgelicht geworden door een slotenmaker Arno ook bekend als Key Service. Mijn slot was kappot. Deze zijn ze komen maken om 11 uur morgens ( dus geen nacht tarief) op een werkdag. Het oud slot is opengebroken en een nieuw slot inclusief cilinder zijn geplaatst. De kosten 1270 euro. Ik werd verteld dat ik dit kon declareren bij de verzekering en hoe goed hun sloten wel niet zijn. Nooit is er een bedrag genoemd van het slot of de cilinder die de slotenmaker voor mij ging plaatsen. Het volgende wat ook raar was is dat hij de factuur mee genomen heeft nadat ik alleen een foto van kon maken , met enkele gegevens afgeplakt. Ik heb tot nu toe ook niet eens een factuur van iets waarvoor ik betaald heb.
Ik zie dit ook als verloren geld maar ik zal er alles aan doen dit bedrijf overal te melden.

Gewenste Oplossing:

Als ik tenminste de helft van het geld terug heb, maar meer nog als dit bedrijf aangepakt is geworden door een instantie.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM