Klacht: Vac cleaner wv2 na een half jaar al defect.

t.denriet op 13 juni 2017 over Kärcher in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Kärcher has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Kärcher
Status Open
Datum 13 juni 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Karcher Vac WV2 een half jaar geleden gekocht en nu al defect. Helaas bonnetje kwijt. Hij doet niets meer behalve dat het lampje knipperd alsof hij leeg is. Eenmaal aan de lader geeft hij binnen een paar minuten aan dat hij opgeladen is. Maar werkt toch niet.
Ik had echter niet verwacht dat Karcher niet reageert op de vele (dezelfde) klachten over dit apparaat. Je betaald wat meer omdat je denkt dat het een degelijk merk is met goede ondersteuning. Maar helaas. Ik hou mijn hart nu vast voor alle andere apparaten die ik van Karcher heb, zoals een hogedruk reiniger, stof/water zuiger, etc.

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik niet alleen een rearatie aangeboden krijgen maar ook een redelijke garantie dat ze weten hoe het komt en dat deze fout verholpen is door de juiste onderdelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kärcher

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kärcher nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM