Klacht: Kan niet aanmelden

Marianextercatte op 01 mei 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 1 mei 2017

Een gebruiker ondervindt problemen bij het aanmelden voor de Staatsloterij, omdat het systeem aangeeft dat zijn banknummer al bekend is. Ondanks het ontvangen van een referentienummer, kan hij niet verder in het aanmeldproces en hoopt hij dat het probleem snel wordt opgelost, zodat hij zijn recht op de gratis 4 loten kan verzilveren.

Mijn Klacht:

Probeer mij aan te melden maar krijg steeds bericht dat mijn banknummer al bekend is bij jullie en kom dan niet verder in het systeem, wel heb ik een referentienummer ontvangen nl.12116076.
Hopelijk wordt dit probleem opgelost en ontvang ik wel mijn gratis 4 loten waar jullie van zeggen dat ik daar recht op heb.

Gewenste Oplossing:

Als dit opgelost wordt

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Staatsloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Staatsloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM