Mijn Klacht:
Kamernet heeft zonder dit per mail aan te geven 4 keer te veel 19 euro van mijn rekening afgeschreven. Ik had op 2 juni een abonnement afgesloten en hierbij nadrukkelijk voor de 15 dagen optie gebruik gemaakt, in plaats van het maandelijkse abonnement. Nu krijg ik na 2 maanden een mailtje van kamernet dat ze voor de 5de keer 19 euro hebben afgeschreven.
Ten eerste stond toen ik het abonnement afsloot niet duidelijk bij de advertentie dat het om een doorlopend abonnement ging. Sterker nog, ze wekte de omgekeerde indruk door een maandelijks abonnement aan te bieden en een tijdelijk 15 daags. Dat dit 15 daags abonnement automatisch wordt verlengt is dan niet logisch en zou dan zeer duidelijk aangegeven moeten worden (en niet verstopt in de kleine lettertjes).
Ten tweede vraag ik me af waarom ze een mailtje om aan te geven dat mijn abonnement is verlengd niet eerder hebben gestuurd zodat ik het na een keer het abonnement had kunnen stopzetten. Dit is inconsistent beleid en duidt erop dat ze eerst nog wat langer aan iemand willen verdienen zonder dat hij hun dienst afneemt.
Ik was altijd tevreden met Kamernet en maakte graag gebruik van ze, maar als ze dit soort gedrag vertonen vind ik ze niet meer vertrouwen. Ik hoop dan ook dat Kamernet zijn gedrag hier snel over verbeterd.
Gewenste Oplossing:
Wanneer mijn teveel betaalde abonnement geld voor de ongebruikte 4 keer wordt terugbetaald. Dat is 76 euro. Ten tweede dat het beleid wordt aangepast door elke keer dat een abonnement wordt verlengd een mailtje wordt gestuurd en dat er duidelijker wordt aangegeven bij een abonnement dat het automatisch verlengd wordt.

