Klacht: Parkeergarage betalen 1,50

Nomko op 28 juli 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 10.0/10 ★★★★★
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 28 juli 2016

Een klant van Jumbo in Groningen uit zijn onvrede over de parkeerkosten van 1,50 euro, die hij moet betalen bij kleine aankopen onder de 25 euro. Ondanks zijn frequente aankopen van honderden euro's per maand, voelt hij zich benadeeld en overweegt hij om in de toekomst geen kleine boodschappen meer bij Jumbo te doen. Hij stelt voor om een klantenkaart te overwegen om het parkeren aantrekkelijker te maken.

Mijn Klacht:

Ik doe maandelijks voor honderden euro boodschappen bij jumbo in Groningen euroborg parkeren is gratis. (Blijkt vanaf 25 euro!!)
Nu een keer boodschappen gedaan voor 17,80 euro en moet ik het parkeerkaarten zelf betalen 1,50 euro ( ben ik duurder uit, wordt nu een principe””)
Dan dus geen kleine boodschappen doen bij Jumbo dit vind jammer want vind het een plezierige winkel. Ik kan kiezen tussen jullie of AH.
Bedenk iets om toch kleine boodschappen ff op te halen met de auto uit het werk, toch
Om mij een klantenkaart.

Suc6 tevreden klant met een kleine irritatie

Gewenste Oplossing:

Gewoon gratis parkeren als vaste klant.

Beoordeling 10/10 star-5 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer