Mijn Klacht:
In Jumbo Kanaaleiland bij de kassa staat een bord van 4de in de rij gratis boodschap , het was zaterdag avond en ik stond in de rij als klant nr 4 met me karretje (was de enige kassa open), achter mij een Mr met een maandje als klant nr 5 , de meisje die bij de kassa werkte was idd bezig met een klant maar toen zei kijkde heeft zei idd meteen een kassa bij gevraagd . Toen kwam een andere meisje bij de service balie die zei eerst volgende mag bij mij , ik zei ik sta nu 4de in de rij maar mag ik bij u afrekenen? en inmiddels staat klant 5 en 6 ook al achter mij . Ze zei nee ik ben wel een mandjekassa , ik zei dan blijf ik 4de in de rij en er is geen andere kassa open dus dan heb ik gratis volgens de spelregels , de kassamedewerker bleef in descussie waar ik dan stil bleef want ik vond het niet netjes en zeker niet beleef tegen een klant die gewoon in z’n recht was . De Mr die achter mij stond als klant nr 6 ging toen naar de service kassa betalen en die liep langs mij en zei Mevr laat maar gaan uen niemand gaat dit nooit winnen. 1) het was heel respectloos de manier hoe de medewerker tegen mij deed en weigerde om de manager te roepen , omdat ze zelf zag dat ik gelijk had maar wou niet toegeven . 2) heel jammer dat klanten van jumbo geen vertrouwen heeft in jullie actie.
Ik ben een vaste klant van Jumbo maar zo een gedrag tegen een klant is heel slecht en alleen omdat ik aangeeft dat ik 4de staat . Jullie hebben camaras dus kan alles terug kijken en zelf zien dat er geen andere kassa open was tot op het moment dat de rij al van 6 pers was . Ik heb nog me bon als bewijs waar u tijd en dag kan zien. Hoop echt dat ik een reactie hier op krijgt .
Gewenste Oplossing:
voor wat gebeurde vind ik terecht dat jullie het terug kijkt en met beide partijen regelen dus met mij als klant en de medewerker die niet correct en eerlijk reageerde

