Klacht: slechte levering en beroerd contact

MartinWe op 19 november 2020 over Jeha in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Jeha
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 19 november 2020

Een klant heeft fauteuils en banken besteld bij Jeha, met een verwachte levertijd van eind september of begin oktober. Tot op heden heeft de klant de meubels nog niet ontvangen en is er geen duidelijke communicatie over de status van de bestelling, wat heeft geleid tot de annulering van de bestelling.

Mijn Klacht:

Rond de vakantie een 2 tal fauteuils en een 3 en 2 zits bank besteld….verwachte levertijd eind september of begin oktober….
Op dit moment nog steeds niks ontvangen….gister gebeld…waarschijnlijk half december..
We worden dud ook compleet niet op de hoogte gehouden over de stand van zaken en zelf zijn ze regelmatig helemaal niet te bereiken.
Bestelling dus in zijn geheel geannuleerd.

Gewenste Oplossing:

In deze dus niet meer te redden.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM