Klacht: Scheur/gat in de rechter schoen

Jela Veldhoven op 22 oktober 2021 over JDsports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf JDsports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 22 oktober 2021

Een klant heeft een klacht ingediend over een defect aan een paar Converse All Star schoenen, aangeschaft bij JD Sports. In de rechter schoen is een gat ontstaan, waarvan de klant stelt dat dit een materiaalfout is, aangezien er geen externe oorzaak voor het defect is.

Mijn Klacht:

Ik heb in mei de witte converse all star lift high platform maat 37 in de kleur wit bij de JD besteld en er is in de rechter schoen een gat ontstaan en ik ben zelf nergens achter bleven haken of wat dan ook dus ik denk dat dit een materiaalfout is waar ik zelf niks aan kon doen

Gewenste Oplossing:

Omdat ik deze schoenen nog zo kort heb en ze zelf niet kapot heb gemaakt zou ik het zeer op prijs stellen om het geld terug te krijgen van de converse schoenen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM