Klacht: Retour

Romyvandepeppel op 07 december 2020 over JDsports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf JDsports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 7 december 2020

Een klant heeft meer dan een half jaar geleden schoenen geretourneerd bij JD Sports, die via Klarna waren besteld. Ondanks het ontvangen bewijs van retour, beweert JD Sports dat de schoenen niet zijn ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik heb meer als een half jaar geleden schoenen terug gebracht bij jd had ze via klarna besteld heb ook een bewijs gehad maar jd blijft volhouden dat ze niks ontvangen hadden

Gewenste Oplossing:

Als ze in hun administratie kijken en zien dat ik de schoenen gelijk trug gebracht heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JDsports

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JDsports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Romyvandepeppel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM