Klacht: Niet te bereiken

Michellebroek op 18 februari 2021 over JDsports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf JDsports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 18 februari 2021

Een klant heeft op 6 januari een trainingspak besteld, maar heeft na meerdere pogingen om contact op te nemen via e-mail geen reactie ontvangen. Bij ontvangst bleek het pak niet alleen de verkeerde maat te hebben, maar ook een kapotte zak, wat de klant als zeer teleurstellend ervaart.

Mijn Klacht:

6 januari. Trainingspak besteld 5 of 6 keer proberen contact te krijgen met mailtjes niks terug ontvangen . Vandaag binnen gekregen kapotte zak en de verkeerde maat echt ik vindt dit zo slecht dat dit gewoon gebeurt en je kunt helemaal niks .

Gewenste Oplossing:

Als dit bedrijf weer online gaat verkopen als ze kunnen leveren wat ze beloven . En je contact kunt opnemen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JDsports

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JDsports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Michellebroek
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM