Klacht: Kleding niet ontvanhen

Annelotteww op 22 januari 2021 over JDsports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf JDsports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 22 januari 2021

Een klant van JD Sports heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met het bedrijf, maar ontvangt geen reactie. De bestelling, die meer dan een maand geleden is geplaatst en voor de volgende dag was beloofd, is nog steeds niet ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik heb meerdere keren contact met jullie proberen op te nemen maar jullie reageren nergens op het is nu meer dan een maand terug dat ik was heb besteld en zou het toen zelfs de volgende dag ontvangen stond erbij!!! Nu meer dan een maand later nog steeds niks gehoord

Wat is dit????

Gewenste Oplossing:

Ik mijn pakketje heb of geld terug of allebei

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JDsports

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JDsports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Annelotteww
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM