Klacht: Geen reactie

Makaytalitha op 09 oktober 2020 over JDsports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf JDsports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 9 oktober 2020

Een klant van JD Sports heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen via verschillende kanalen, zoals Facebook-chat en e-mail, maar heeft hierop geen reactie ontvangen. De klant is teleurgesteld, vooral omdat er recent een bestelling van meer dan €300,- is geplaatst, maar deze nog niet is geleverd en er geen mogelijkheid is om contact op te nemen over de eerdere bestelling.

Mijn Klacht:

Meerdere malen contact geprobeerd te zoeken op verschillende manieren fb chat /e-mail helaas tevergeefs.
Heel vervelend!!
Vorige week weer een bestelling gedaan van boven de €300,-
En nog steeds niks binnen geen eens kracht om contact met ze op nemen aangezien ze op me vorige bestelling nog niet hebben gereageerd

Gewenste Oplossing:

Als ik een reactie op me mail heb.
En me bestelling volledig zonder gezeur binnen heb en niet pas over 3 weken ofzo.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JDsports

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JDsports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Makaytalitha
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM