Klacht: Bestelling komt niet

Saraa124 op 05 december 2020 over JDsports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf JDsports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 5 december 2020

Een klant heeft op 22 november twee artikelen besteld bij JDsports, maar deze zijn tot nu toe niet aangekomen. Na twee weken zonder informatie van de track and trace, heeft de klant geprobeerd contact op te nemen via e-mail, maar ontvangt geen antwoord en kan de klantenservice niet telefonisch bereiken.

Mijn Klacht:

Ik heb op 22 november 2 artikelen besteld en die zijn nog steeds niet aangekomen. Inmiddels twee weken verder en de track and trace laat ook niet zien waar het pakket is. Ik heb JDsports gemaild en krijg niet eens een antwoord van hun terug. Ze hebben niet eens een klantenservice die je kan bellen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM