Klacht: Wel betaald, niets ontvangen

EK78 op 26 september 2016 over Janox.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
πŸ”„ In behandeling
Klanttevredenheid: 2.0/10 β˜…β˜†β˜†β˜†β˜†
Bedrijf Janox.nl
Status In behandeling
Datum 26 september 2016

Een klant heeft op 18 augustus twee oplaadkabels voor een iPhone besteld en betaald via iDEAL, maar heeft deze tot nu toe niet ontvangen. Na meerdere contactpogingen met Janox.nl, waarin werd beloofd dat de kabels opgestuurd zouden worden, blijft de klant zonder product en heeft hij inmiddels om een terugbetaling gevraagd, maar ontvangt hierop geen reactie.

Mijn Klacht:

Ik heb op 18 augustus 2 oplaadkabels voor een iphone besteld en betaald via ideal. Na een week niets ontvangen te hebben, contact gezocht met Janox en bericht gekregen dat t in orde zou komen en dat de kabeltjes opgestuurd zouden worden. Paar dagen en niets ontvangen later, nogmaals gemaild en ja staat niet in t systeem maar zou alsnog opgestuurd worden. En u raadt t al nog steeds niks ontvangen. Inmiddels geld retour gevraagd maar nu helemaal geen reactie meer!

Gewenste Oplossing:

Geld terug, bestelling hoeft niet meer geleverd te worden.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Janox.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Janox.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)