Klacht: Belachelijke jaar afrekening

Joopie87 op 19 juni 2018 over Ista in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 20 juni 2018
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Ista
Status Opgelost
Datum 19 juni 2018

Een klant van Ista heeft een klacht ingediend over de jaarafrekening van €390,-, terwijl zij jaarlijks €1680,- vooruit betalen. De klant stelt dat de afrekening onterecht is, aangezien de tellers op verwarmingen staan die nooit zijn gebruikt en de temperatuur in de woning door enkel glas al snel oploopt.

Mijn Klacht:

Wij betalen 1680,- per jaar vooruit en heb een afrekening gekregen van €390,- terwijl er geteld word op tellers die op verwarmingen staan die nog nooit aan hebben gestaan en door het enkele glas wat wij hebben zodra de zon schijnt word het bij ons bloedheet binnen en dat telt ie ook! Klopt helemaal niets!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik geen extra kosten hoef te betalen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ista in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ista een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ista

Heeft op 20 juni 2018 om 10:45 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM