Klacht: Gebrek aan service

user-1293027 op 15 september 2016 over IQ-Glas in de categorie Verwarmingsbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
IQ-Glas has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf IQ-Glas
Status Open
Datum 15 september 2016

Een klant van IQ-Glas ervaart een gebrek aan service na een misverstand over een bestelling. De communicatie verliep onprofessioneel, waarbij de klant onterecht werd aangesproken en niet de hulp kreeg die verwacht werd, ondanks dat het probleem gezamenlijk opgelost had kunnen worden.

Mijn Klacht:

Na een achteraf foutieve bestelling die door beide partijen in misverstanden veroorzaakt is volledig gebrek aan service en zelfs elke fatsoensnormen dan ook. Afgebekt en voor rotte vis uitgemaakt voor iets wat samen gewoon opgelost had kunnen worden

Gewenste Oplossing:

Alsmede in gezamenlijk overleg een oplossing gevonden wordt voor de in dit foutief bestelde glaspui.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM