Mijn Klacht:
Geachte,
Ik ben sinds 2 december 2013 klant bij Oxxio. Ik heb in december het voorschotbedrag betaald. Volgens Oxxio zijn mijn gegevens doorgegeven aan Paradigit, en zou ik 14 januari 2014 een mail hebben ontvangen met daarin de code.
Dat is juist het mooie, ik kreeg helemaal geen code! Ik dacht dat het langer zou duren, dus ik heb afgewacht. Maar geen code….
Toen ik contact opnam met Paradigit kreeg ik te horen dat de code 2 maanden geldig is, en dat ik bij Oxxio een nieuwe moet aanvragen!
Echter krijg ik deze code dus niet!!
Ik kies uiteindelijk voor Oxxio omdat er een leuk welkomstgeschenk bij zit, en die krijg je vervolgens niet?
Leidinggevende van Oxxio krijg je niet aan de lijn, en de code krijg ik simpelweg gewoon niet.
Aangezien het 1e voorschotbedrag netjes is betaald, heb ik RECHT op de code.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden zodra ik een nieuwe code krijg toegestuurd per mail, zodat ik EINDELIJK mijn welkomstgeschenk kan bestellen na 6 maanden klant te zijn!!!

