Mijn Klacht:
Ivm verhuizing zocht ik een nieuwe energie leverancier. In Januari 2019 had ik me bij Delta aangemeld, maar ontving geen bevestiging (achteraf bleek dat ik een typfout in mijn e-mail adres had gemaakt).
Mijn oude leverancier (NLE) berekende me een boete van €125 (gas) en €125 (elektra)!
Delta gaf aan dat ze een fout hadden gemaakt, bevestigden schriftelijk dat ze me konden terugswitchen naar NLE, maar dat dit definitief door NLE aan hen doorgegeven moet worden.
Vervolgens verzoekt NLE aan Nuon (!) ipv Delta om terugswitch, foutje, daarna (het is inmiddels April!) stelt Delta dat het te lang heeft geduurt en dat de terugswitch termijn is verlopen!
Ofwel, naar mijn mening: NLE heeft liever mijn €250 dan mij terug als klant!
Met de enorm trage klanten “service” en ondanks dat ik schriftelijk van Delta een brief ontving waarin ze de mogelijkheid van terugswitchen bevestigen, zegt NLE nu: Delta keurt terugswitch niet goed. Dank je wel stelletje trage slakken!
Gewenste Oplossing:
Als ik bij NLE had kunnen blijven zonder €250 boete te betalen!

