Klacht: ik kan geen afspraak maken voor mijn groupon.

lizzy1234 op 18 maart 2014 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 september 2014
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 18 maart 2014

Een klant heeft een Groupon gekocht voor diverse autogerelateerde activiteiten, maar ondervindt problemen bij het maken van een afspraak via de website www.book-your-experience.com. Ondanks herhaaldelijk inloggen en het correct invoeren van gegevens, ontvangt de klant al drie weken de melding dat de Groupon-code niet actief is.

Mijn Klacht:

ik heb een groupon gekocht waarmee ik de volgende activiteiten kan doen:

(€ 99 voor Pakket A (waarde € 249))

* 2 tours als passagier in de Hummer, 1 ronde zelf rijden in een Aston Martin of een Porsche, 2 rondes in de simulator

* EUR 10 korting op extra rondes

elke keer als ik in wil loggen op www.book-your-experience.com krijg ik een melding dat mijn code nog niet actief is. dit duurt nu dus al 3 weken. ik heb het volgende gemailt naar drivingbox:

Geachte heer/mevrouw,

Ik wil al een tijdje proberen online een afspraak te maken op: www.book-your-experience.com. Ik voer alles correct in maar toch blijft het een melding geven dat mijn Groupon code nog niet actief is. Dit duurt dus al 2 weken en ik ben bang dat de verassing zo niet door kan gaan aan het eind van volgende maand.

Ik hoop dat u het snel kan verwerken want ik zou het heel erg teleurstellend vinden als het op een een of andere manier niet door kan gaan.

Met vriendelijke groet.

ik kreeg het volgende terug:

Hallo,
U kunt Booker vanaf volgende woensdag en www.book-your-exprience.com
hartelijk

niet meer of minder. ik kon die woensdag en tot nu toe nogsteeds niet inloggen.

Gewenste Oplossing:

als ik een afspraak kan maken voor mijn groupon of mijn geld terug krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM