Klacht: onterechte incasso

kimlotus op 03 januari 2017 over Huurwoningen.nl in de categorie Websites - Woningen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

na opzegging blijven ze geld incasseren, nadat ik incasso geblokkeerd heb bij de bank sturen zij herinneringen.
zij geven aan dat ik mij opnieuw aangemeld zou hebben. dit is absoluut niet het geval

Gewenste Oplossing:

als ze mij met rust laten en geen incasso meer sturen

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Huurwoningen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Huurwoningen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Huurwoningen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Huurwoningen.nl

Heeft op 16 januari 2017 om 13:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Kim,

Via het opgegeven account kan ik inderdaad twee inschrijvingen terug vinden. Als we kijken naar de eerste inschrijving: ingeschreven op 19 sepmtember 2015, uitgeschreven op 26 april 2016.

De tweede inschrijving dateert van 21 oktober 2016 - 21 december 2016.Na deze inschrijving is er een bevestiging van het account per mail verzonden. Ook is het account gebruikt want er zijn in totaal 4 bezichtigingsaanvragen ingediend, namelijk:
- Kanaal Noord op 27 oktober 2016
- Asselsestraat op 21 oktober 2016
- Nieuwstraat op 21 oktober 2016
- Spadelaan op 4 november 2016

Zoals u aangeeft zijn de incasso's afkomstig van Huurwoningen.nl reeds gestorneerd. Hierdoor heeft u twee facturen ontvangen. Deze facturen zijn tot op heden nog niet voldaan.

Met vriendelijke groet,
Ashley Zuijdendorp

kimlotus

Heeft op 16 januari 2017 om 14:55 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Geachte mevrouw Ashley Zuijdendorp,

Ik heb geen bezichtigingsaanvragen ingediend, kan niet akkoord gaan met de twee facturen die voldaan dienen te worden. Ik heb mij namelijk niet een tweede keer ingeschreven.

Met vriendelijke groet,
Kim van der Meer

Bericht van Huurwoningen.nl

8 jaren geleden - Beste Kim, Er is een bevestiging van de tweede inschrijving per mail verzonden. Hierin tref je ook de voorwaarden aan. De mail is op 21 oktober 2016 verzonden. Mocht je dit wensen, kan ik de mail nogmaals doorsturen. Met vriendelijke groet, Ashley Zuijdendorp

Alle klachten die gemeld zijn door