Klacht: Afschrijven na opzeggen

timodemeijer op 28 oktober 2016 over Huurwoningen.nl in de categorie Websites - Woningen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Huurwoningen.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 november 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste Timo, Vervelend om te horen dat je dit zo ervaart. Tijdens het aanmaken van het premium account heb je de voorwaarden geaccordeerd, hierin is opgenomen dat het een betaald account betreft en de abonnementskosten via automatische incasso geïnd worden....

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 28 oktober 2016

Een gebruiker van Huurwoningen.nl heeft aangegeven dat er na het opzeggen van zijn account onterecht geld wordt afgeschreven. Ondanks zijn verzoek om op te zeggen, blijft het bedrijf afschrijvingen uitvoeren en stelt het dat hij zich opnieuw moet uitschrijven. Daarnaast ervaart de gebruiker problemen met het verwijderen van zijn account en rekeninggegevens.

Mijn Klacht:

ik heb nooit toegezegd dat ze mochten afschrijven, maar na opzeggen blijven ze het nog steeds doen en geven ze aan dat ik opnieuw moet uitschrijven.
Het meest vervelende vind ik nog dat ik mijn account met mijn rekening gegevens niet kan verwijderen. Ik wil niets met ze te maken hebben.

Gewenste Oplossing:

bij geld terug en als ik mijn account kan verwijderen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Huurwoningen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Huurwoningen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Huurwoningen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Huurwoningen.nl

Heeft op 03 november 2016 om 16:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Timo,

Vervelend om te horen dat je dit zo ervaart. Tijdens het aanmaken van het premium account heb je de voorwaarden geaccordeerd, hierin is opgenomen dat het een betaald account betreft en de abonnementskosten via automatische incasso geïnd worden.

Onlangs is onze website volledig vernieuwd waarbij er duidelijker gecommuniceerd wordt over het premium account en de betaling die hieraan gekoppeld is.

Het account is aangemaakt op 9 november 2015 en uitgeschreven per 28 oktober 2016. De incasso van de maand oktober en tevens de laatste incasso is gestorneerd, dit betekent dat er nog een factuur openstaat met factuurnummer: 2016822001370921.

Zodra deze betaling voldaan is, kan ik het account voor je verwijderen zodat er geen gegevens meer bij ons bekend zijn.

Ik hoor graag van je.

Met vriendelijke groet,
Ashley Zuijdendorp

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM