Klacht: melden bij politie

perverzengel op 21 oktober 2012 over Hulzenstopper.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 21 oktober 2012

Een klant heeft voor 50 euro aan producten besteld bij Hulzenstopper.nl, maar deze nooit ontvangen. Ondanks herhaaldelijke pogingen om contact op te nemen, bleef een reactie uit, wat leidde tot het indienen van een aangifte. De klant waarschuwt anderen voor mogelijke oplichting en adviseert om ook aangifte te doen.

Mijn Klacht:

ik heb voor 50 euro spullen besteld en betaald maar nooit gekregen.Herhaaldelijk contact gezocht maar geen reactie gekregen.heb aangifte gedaan en daar hoorde ik dat er meer webshops op dat adres staan.KIJK UIT,DIT ZIJN OPLICHTERS!!!
vooral aangifte doen,dan pas komt er een zaak!

Gewenste Oplossing:

geld terug

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)