Klacht: Papierbak niet geleegd

Sabineplomp op 18 maart 2021 over Huisvuilcentrale (HVC) in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 18 maart 2021

Een klant van Huisvuilcentrale (HVC) meldt dat hun papierbak niet is geleegd. Na contact met HVC kreeg de klant te horen dat het bedrijf niet terugrijdt voor één container en dat zij zelf naar de stort moeten rijden.

Mijn Klacht:

Onze papierbak is niet geleegd, gebeld naar HVC krijg je als antwoord we rijden niet voor 1 container terug u kunt naar de stort rijden 😡

Gewenste Oplossing:

Als mijn bak geleegd wordt

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Huisvuilcentrale (HVC)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Huisvuilcentrale (HVC) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sabineplomp
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM