Klacht: niet legen van de groenne bakken!

wim van ketel op 02 december 2020 over Huisvuilcentrale (HVC) in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 2 december 2020

Een klant van Huisvuilcentrale (HVC) meldt dat de groene bak op vrijdag 27 november 2020 niet is geleegd, zoals gepland. Deze situatie heeft geleid tot onvrede over de dienstverlening van het bedrijf.

Mijn Klacht:

afgelopen vrijdag 27 -11-2020 zou onze groenne bak worden geleegd!

Gewenste Oplossing:

wanneer de bak zo snel mogelijk is geleegd!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Huisvuilcentrale (HVC)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Huisvuilcentrale (HVC) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door wim van ketel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM