Klacht: Laten de vuilniszakken staan voor de meeuwen

johnnie492 op 14 augustus 2023 over Huisvuilcentrale (HVC) in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 14 augustus 2023

Een klant heeft herhaaldelijk contact opgenomen met HVC over het niet ophalen van zijn vuilniszakken, wat problematisch is vanwege zijn handicap. Hij kan de zakken niet in de ondergrondse container deponeren en ervaart overlast van meeuwen die de zakken openmaken, waardoor er rommel achterblijft. Ondanks zijn voorstel om aan te bellen voor het ophalen van de zakken, is hier geen gehoor aan gegeven.

Mijn Klacht:

Ik heb al vaker contact gehad met HVC over het feit dat ze mijn vuilniszakken niet ophalen.
En ik hem vanwege mijn handicap niet in de ondergrondse container kan gooien.
Normaal is het geen probleem maar in deze tijd met de meeuwen is het een groot probleem want er blijft als ik ze buiten zet altijd troep achter omdat de meeuwen eerder zijn, en die vreten ze kapot.
Ik heb voorgesteld dat ze even aanbellen als ze er zijn dan kunnen ze hem zo meenemen.
Maar dat doen ze ook niet.

Gewenste Oplossing:

Dat ze gewoon elke maandag even aanbellen om de vuilniszak op halen en ik er niet mee blijf zitten want ik heb geen zin in ratten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM