Klacht: grijze containers niet opgehaald

minpar op 17 april 2020 over Huisvuilcentrale (HVC) in de categorie Afval- en vuilnis bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 april 2020

Er zijn 20 grijze containers niet opgehaald door de ophaaldienst van Huisvuilcentrale (HVC) op de afgesproken dag. De containers stonden op een nieuwe locatie vanwege wegwerkzaamheden, en de klager vraagt om een update over wanneer de ophaaldienst alsnog kan langskomen.

Mijn Klacht:

Er stonden 20 grijze containers deze afgelopen donderdag te wachten op uw ophaaldienst. (postcode 1871 CR Schoorl, Voorweg). Door werkzaamheden aan de Voorweg zelf stonden ze netjes opgesteld op de hoek HoutjeslaanVoorweg), zoals sinds een aantal weken de bedoeling was voor het andere kiepsysteem. Het verkeer wordt nu tijdelijk omgeleid via Meidoornweg , langs achterkant plan oost tot Bovenweg en Houtjeslaan. Uw ophaaldienst kan daar dus ook komen. Kunt u mij mailen wanneer uw bedrijf vandaag of volgende week nog kan komen?
Met vriendelijke groet Johan Mink, voorweg 122

Gewenste Oplossing:

In het geval dat uw bedrijf tussentijds op korte termijn langs kan komen, want anders staan de grijze containers twee weken in de wacht.

Reactie van de melder van de klacht minpar

6 jaren geleden - Eigenlijk een omweg om de Huisvuilcentrale te bereiken. Bericht zou dus direct doorgestuurd moeten worden, anders blijft de klacht in de lucht hangen.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM