Klacht: Ik wil mijn geld terug, maar zij weigeren te betalen.

Iriskerkman op 29 januari 2022 over Huidspecialist Opleidingen in de categorie Beauty & Wellness, Opleiding, Opleidingen en cursussen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Huidspecialist Opleidingen has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 29 januari 2022

Een klant heeft op 10 november een PDT lamp gekocht na het volgen van een cursus, maar heeft sindsdien problemen ondervonden met de levering. Na het ontvangen van een verkeerde en vervolgens een tweedehands adapter, bleek de lamp defect te zijn. De klant verlangt een terugbetaling van 356,95 euro, maar het bedrijf weigert dit en houdt de klant aan het lijntje met excuses.

Mijn Klacht:

Op 10.11 heb ik na afloop van een cursus een PDT lamp gekocht en vooruit betaald. Het gaat om een bedrag van 356,95. Eerst werdt er een verkeerde adapter bij geleverd, toen uiteindelijk een 2dehands adapter was ontvangen, bleek de PDT lamp defect. Sindsdien wordt ik aan het lijntje gehouden met allerlei smoesjes. Ik wil geen gerepareerde PDT lamp, maar mijn geld terug. Zij weigeren het bedrag terug te betalen.

Dit bedrijf De Huidspecialisten b.v. werken met verschillende websites, zoals fillerkliniek, deze naam is na een uizending van Radar https://youtu.be/pTluhJ02CFk verandert in de huidspecialistopleidingen.nl. Verder lasongroothandel.nl, https://dehuidspecialisten.nl/over-ons/ons-team/, zodat je weet hoe ze er uit zien.

Vreemd was dat toen ik een cursus volgende er betaald moest worden naar verschillende sites cursusgeld naar fillerkliniek.nl en
materiaal naar lasongroothandel.nl. Wanneer je gaat graven vindt je steeds meer dubieuze zaken.

Ook vond ik een whatsappgroep, het brein achter de operatie.
Er zijn inmiddels vele slachtoffers gemaakt en gecommuniceerd naar Politie, NVWA,
FIOD en Faillisementsaanvraag door schuldeisers, maar de overheid grijpt niet.

Na aanleiding van mijn klacht op 10.11.2021 stuurde ik een printscreen naar medewerker
Kiara en meteen werdt er PDT lamp verstuurd, echter dit bleek een oud en gebruikt model
te zijn met vele gebruikssporen. Waarschijnlijk om mijn aangifte bij de politie buitenspel te zetten.

Op 24.01.2022 kreeg ik bericht dat ik deze oude lamp moet terugsturen en dan een nieuwe krijg.
Hier ga ik niet mee akkoord. De koop is door mij ongedaan gemaakt op 10.01.2021.
Zij blijven bij hun standpunt. Op terugbetaling van mijn geld zit ik nog steeds te wachten.

Gewenste Oplossing:

Geld terug betalen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door Iriskerkman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM