Klacht: niet geleverd

Peter Leerdam op 04 januari 2024 over Hugo Boss in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Heb op 14-12-2023 een jeans besteld in eerste instantie is dat fout gegaan en bestelling afgebroken omdat ik niet ingelogd was in mijn account. Weer opnieuw besteld nu wel via mijn account. Op 18-12-2023 de jeans ontvangen. Nu zegt Hugo Boss dat ik 2 broeken besteld heb dus brengen ze die 2 x in rekening, maar ik heb er maar 1 besteld en 1 ontvangen en ook maar 1 bevestigingsmail van Hugo Boss ontvangen. Al vele malen met het bekende mailadres mijn klacht bekend gemaakt maar ze blijven bij hun standpunt dat ik 2 broeken besteld heb. Gevraag waar is de 2e jeans dan gebleven want deze heb ik nooit mogen ontvangen, zeggen ze we gaan onderzoek doen. Maar tot heden geen reactie meer ontvangen maar wel 2 jeans broeken in rekening gebracht.

Gewenste Oplossing:

De 2e jeans welk ik nooit besteld heb en nooit heb mogen ontvangen crediteren aan mijn. Dus 1 broek in rekening brengen is akkoord maar geen 2, dus geld terug van de 2e jeans

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hugo Boss

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hugo Boss nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Peter Leerdam