Klacht: Geluidsoverlast

J. Peeters op 05 februari 2017 over HTM in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HTM
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 5 februari 2017

Bewoner van de Van Lennepweg ervaart aanzienlijke geluidsoverlast door de nieuwe tram 9, die frequent langsrijdt. De overlast begint al vroeg in de ochtend, om kwart over vijf, en de klager merkt op dat de eerdere tram 9 minder lawaai maakte.

Mijn Klacht:

Ik woon op de Van Lennepweg 48 (hoek Nieuwe Parklaan) en heb heel veel last van het lawaai van de nieuwe tram 9. Om de paar minuten rijdt er een tram langs , ofwel richting Scheveningen ofwel richting De Haag.,. De overlast begint al om kwart over vijf ’s ochtends. Ik neem aan dat ik niet de enige ben die hier last van heeft. De vrogere tram 9 maakte niet zoveel lawaai.

Gewenste Oplossing:

Ik zal pas tevreden zijn als het geluidsnivo weer gereduceerd wordt tot het vroegere nivo van de oude tram 9

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HTM

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HTM nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten