Klacht: Buschauffeur rijdt door

Mirano Poeran op 22 februari 2021 over HTM in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HTM
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 22 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik stond van 18:39 tot en met 18:47 te wachten bij de halte Rijswijkse Schouwburg voor bus 23 richting Den Haag Colijnplein die dus 18:47 bij de halte zou arriveren. Zodra ik in de verte de bus aan zag komen rijden stond ik op om uiteindelijk in te stappen. Tot mijn grote verbazing keek de buschauffeur niet eens naar de halte en reed hij op zijn gemakje verder. Gelukkig had ik geen belangrijke afspraak, maar ik vind het wel bizar hoe dit plaats kan vinden, dit is namelijk al de 2e keer in 1 maand.

Gewenste Oplossing:

Tevreden zal ik zijn wanneer buschauffeurs hun werk serieus nemen en geen mensen laten staan bij de haltes, dit is mij dus nu vaker overkomen en het is erg vervelend als dit gebeurt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HTM

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HTM nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mirano Poeran
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten