Mijn Klacht:
Ik heb het pakket verzonden en verzekerd. Na twee weken gaf de track en trace niets meer aan, behalve dat het was opgehaald door de vervoerder. Ik nam contact op met de klantenservice en werd niet eens te woord gestaan. Ik kreeg een mail dat ik een claimformulier in moest vullen. Dit heb ik dus gedaan. Er werd contact opgenomen dat ze een betaalbewijs nodig hadden (ik had een afschrift meegestuurd maar was allemaal niet voldoende). Er werd aangegeven dat ze mij €26 konden bieden, waar ik uiteraard niet mee akkoord ga, ik had het pakket verzekerd voor €50, het pakket is meer waard dan dit en dit kon ik aantonen.
Uiteindelijk was mijn vraag alleen of ze konden kijken waar mijn pakket was, niet of ze mij wilden vergoeden, maar ze konden pas een onderzoek starten wanneer ze een betaalbewijs hadden (wat ik al gek vind, want ik vraag niet om geld?).
Een dag later is mijn pakket gevonden, het ligt nog bij het punt waar ik het heb afgegeven. Het zou zogenaamd te groot zijn (echter valt het binnen de marges die Homerr aangeeft op de website, dit heb ik bewust nagemeten vòòr ik het label kocht).
Aangezien ze niets met mijn pakket hebben gedaan wil ik de betaalde verzendkosten terug. Tot nu toe blijft alle reactie uit.
Gewenste Oplossing:
Mijn verzendkosten terug, aangezien zij geen service hebben geleverd. Er is niets met mijn pakket gedaan. Mijn pakket heeft nooit de plaats van het inleverpunt verlaten


