Klacht: Vernieuwing hollands nieuwe / Simkaart

[email protected] op 12 april 2016 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 12 april 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Uit ervaring weet ik dat het Via facebook weken duurt voordat je antwoord krijgt. Vandaag heb ik een groot probleem. Zie onderstaande tekst die ik via FB heb geplaatst.

Ik woon in Hongarije en heb de simkaart laten sturen naar ons adres in Nederland. Mijn buurman heeft een iphone en probeert de simklaart daar te activeren. Echter de simkaart wordt door de iphone niet gelezen. Is deze dan beschadigd of heeft dat een andere reden?

Gewenste Oplossing:

Als het probleem snel wordt opgelost. Mede omdat ik in het buitenland zit en bijvoorbeeld niet naar Belcompany kan gaan

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie