Mijn Klacht:
Op 19 december is mijn nieuwe tegoed ingegaan een tegoed van 2000 mb. Ik die eigenlijk nooit op internet zit behalve als er WiFi is. Bijna niet bel en al helemaal niet sms.
Ik kreeg te horen dat ik direct moest opwaarderen want anders was ik na 1 dag niet meer bereikbaar. Ik in al mijn jaren als mobiele telefoon gebruiker heb ik dit nog nooit mee gemaakt. Ik maak van de 2000mb al jaren hooguit 800mb op en dan is het erg veel.
Ik kreeg te horen dat dit kwam omdat ik mijn telefoon nooit of te weinig uitzet en dan draaien er allerlei apps gewoon door en vreten mijn tegoed op.
Ik kan mijn telefoon niet uitzetten ivm gehandicapte zelfstandig wonende dochter die op mij steunt.
Of ik moest maar een nieuw nummer nemen.
Dat kan gezien mijn werk en dochter absoluut niet.
Of als derde een nieuwe telefoon kopen maar dat lost niks op want ik wil mijn nummer houden.
ik wil graag weten wat hier een eventuele oorzaak van is en wat er aan te doen is.
Ik hoop dat mijn vraag positief beantwoord mag worden.
Alvast hartelijk dank
Gewenste Oplossing:
Mijn bel tegoed terug naar ratio over mijn verbruik van de afgelopen maanden/ jaren en geen oplossingen die mij bakken vol geld gaan kosten en nog niets opgelossen.


