Klacht: slechte service

jarnoboertje op 20 april 2013 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Enige tijd geleden hebben we u gevraagd of uw klacht nog speelt of dat deze inmiddels is opgelost. Aangezien wij hier geen reactie op hebben ontvangen, gaan wij er van uit dat wij verder niks meer voor u...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 20 april 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik kan na 8 maanden nog steeds niet bellen, is dat normaal???????

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag van dat vreselijke slechte bedrijf hollandse nieuwe af, help help help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van

12 jaren geleden - Beste klant, Bedankt voor je bericht. In ons systeem zien wij dat je een aantal keer deze maand gesprekken/smsberichten hebt kunnen ontvangen. Echter zien wij geen uitgaand verbruik. U heeft een nieuwe simkaart ontvangen, waarbij u aangeeft dat u nogsteeds niet kan bellen. Graag zou ik van u ontvangen of de hollandsnieuwe simkaart in een ander (simlockvrij) toestel het probleem oplost. Daarnaast verneem ik ook graag van u of het toestel met een andere simkaart dezelfde problemen weergeeft. Wij vernemen deze informatie graag van u. Mocht u tussentijds nog vragen hebben, horen wij het graag. Vriendelijke groeten, hollandsnieuwe

Bericht van

12 jaren geleden - Beste klant, Naar aanleiding van uw klacht op dit forum hebben wij u een aantal vragen gesteld. Helaas hebben wij tot op heden nog geen reactie ontvangen. Graag willen wij u vragen in een reactie op dit bericht te reageren, zodat wij de hele situatie voor u uit kunnen zoeken. Vriendelijke groeten, hollandsnieuwe

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hollandsnieuwe

Heeft op 28 mei 2013 om 15:17 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Enige tijd geleden hebben we u gevraagd of uw klacht nog speelt of dat deze inmiddels is opgelost. Aangezien wij hier geen reactie op hebben ontvangen, gaan wij er van uit dat wij verder niks meer voor u kunnen betekenen en beschouwen wij uw klacht als opgelost.
Mocht dit niet het geval zijn, neem dan gerust weer contact met ons op, dan zullen we u weer zo goed en snel als mogelijk helpen met het oplossen van uw klacht.
Tevens willen wij u er graag op wijzen dat hollandsnieuwe telefonisch, per mail of via een bericht op Facebook/Twitter te bereiken is.

Met vriendelijke groet,

hollandsnieuwe

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie