Mijn Klacht:
Ik heb al enkele maanden heel traag internet (als ik niet op wifi zit). Ik heb dit eerst geprobeerd op te lossen door op internet oplossingen te zoeken en bepaalde instellingen te veranderen. Echter kwam ik er niet zelf uit. Ik ben toen langs een Belcompany winkel geweest. Hier was het personeel heel onvriendelijk en vertelde ze mij dat ik de klantenservice van Hollandsnieuwe moest bellen. Dit heb ik meerdere keren geprobeerd, maar elke keer stond ik meer dan een half uur in de wachtrij, waardoor ik zelf steeds weer opgehangen had. Ik heb vervolgens via facebook een bericht naar Hollandsnieuwe gestuurd. Hier kreeg ik ongeveer na een week antwoord met een mogelijke oplossing. Echter hielp deze oplossing niet, dit heb ik weer meerdere keren teruggekoppeld via facebook. Maar daar krijg ik nu geen reactie meer op.
Ik baal er heel erg van dat mijn internet heel traag is, terwijl ik wel gewoon betaal voor goed internet. En vooral vind ik het frustrerend dat jullie op geen enkele manier goed bereikbaar zijn.
Gewenste Oplossing:
Ik zou het fijn vinden om contact met jullie te krijgen, Waardoor we vervolgens de oorzaak vinden waardoor mijn internet het niet doet. Ook verwacht ik een vergoeding voor de afgelopen maanden, waar ik wel voor internet heb betaald maar geen goed internet heb ontvangen.

