Klacht: Samsung Galaxy S Advance 275/500 mb

Wil Kooy op 07 januari 2013 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 8 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Bedankt voor uw bericht. Ik heb uw verbruik nagekeken en zie dat u wel smsjes heeft ontvangen de afgelopen week (1,2,3 januari). Wanneer u het idee heeft dat u meer smsjes had moeten ontvangen en er een aantal u niet...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 7 januari 2013

Een klant van Hollandsnieuwe ervaart problemen met zijn nieuwe simkaart, waardoor hij geen sms-berichten ontvangt en zijn beltegoed snel opraakt. Ondanks herhaalde pogingen om het probleem op te lossen sinds 10 december, heeft hij geen contact gehad met het bedrijf en overweegt hij juridische stappen en het stopzetten van betalingen.

Mijn Klacht:

Ik heb een nieuw simkaartje dit is inmiddels actief maar ik ontvang nog steeds GEEN sms, Hoe kan het met een abonnement van 275 min. dat er totaal met deze telefoon 1 uur 59 minuten gebeld is en nu mijn beltegoed op is.
Vandaag is er GEEN contact met mij opgenomen. Ik ben al sinds 10 DECEMBER bezig dit probleem op te lossen en er verandert niets. Wat een slechte maatschappij. Ik ga mijn rechtsbijstandsverzekering inschakelen en ga de betaling stopzetten. Jullie leveren een product wat niet naar behoren werkt en er komt geen oplossing wat ik ook probeer en bel. Ik word van het kastje naar de muur gestuurd.

Gewenste Oplossing:

een goed werkende telefoon met de belminuten waar ik voor betaald heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

13 jaren geleden - Bedankt voor uw bericht. Ik heb uw verbruik nagekeken en zie dat u wel smsjes heeft ontvangen de afgelopen week (1,2,3 januari). Wanneer u het idee heeft dat u meer smsjes had moeten ontvangen en er een aantal u niet bereikt hebben, kunt u het beste een toestelreset en een netwerkupdate uitvoeren. Hierna zal het mogelijke problemen in ieder geval verholpen moeten zijn. Toestel Reset kunt u als volgt uitvoeren: - Het toestel niet uit te schakelen - De simkaart en batterij eruit te halen - Een kwartier te wachten - Alles terug te doen - Het toestel opnieuw aanzetten. Netwerk up-date: -Selecteer : Instellingen -Selecteer : Netwerk instellingen -Selecteer : KPN dit wordt afgewezen -Selecteer : Hollands Nieuwe/Vodafone Wat betreft het verbruik van uw abonnement. U heeft per maand inderdaad 275 belminuten, maar wanneer u smst, zal dit ook van dit tegoed afgaan, waarbij het belangrijk is om te weten: 1 sms is 1 minuut. Uw verbruikt laat ook zien dat u alle 275 min/sms gewoon verbruik heeft. Mogelijk ging dit harder dan verwacht, aangezien u op 2-1-2013 voor een 6 euro aan minuten heeft gebeld naar een 0900-nummer. Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd en dat het sms-probleem al verholpen is, dan wel met bovenstaande oplossing tot het verleden behoord. Groet, hollandsnieuwe

Hollandsnieuwe

Heeft op 08 januari 2013 om 14:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Bedankt voor uw bericht.
Ik heb uw verbruik nagekeken en zie dat u wel smsjes heeft ontvangen de afgelopen week (1,2,3 januari).
Wanneer u het idee heeft dat u meer smsjes had moeten ontvangen en er een aantal u niet bereikt hebben, kunt u het beste een toestelreset en een netwerkupdate uitvoeren. Hierna zal het mogelijke problemen in ieder geval verholpen moeten zijn.
Toestel Reset kunt u als volgt uitvoeren:
- Het toestel niet uit te schakelen
- De simkaart en batterij eruit te halen
- Een kwartier te wachten
- Alles terug te doen
- Het toestel opnieuw aanzetten.
Netwerk up-date:
-Selecteer : Instellingen
-Selecteer : Netwerk instellingen
-Selecteer : KPN dit wordt afgewezen
-Selecteer : Hollands Nieuwe/Vodafone
Wat betreft het verbruik van uw abonnement. U heeft per maand inderdaad 275 belminuten, maar wanneer u smst, zal dit ook van dit tegoed afgaan, waarbij het belangrijk is om te weten: 1 sms is 1 minuut.
Uw verbruikt laat ook zien dat u alle 275 min/sms gewoon verbruik heeft. Mogelijk ging dit harder dan verwacht, aangezien u op 2-1-2013 voor een 6 euro aan minuten heeft gebeld naar een 0900-nummer.
Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd en dat het sms-probleem al verholpen is, dan wel met bovenstaande oplossing tot het verleden behoord.
Groet, hollandsnieuwe

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie