Mijn Klacht:
Op 20 februari kreeg ik een email van Hollandsnieuwe dat de incasso van januari mislukt was en dat ze het verschuldigde abonnementsgeld binnen 5 dagen willen ontvangen . In de email was een betailingslingslink bijgesloten.
De link werkt niet , ook met plakken en kopiëren werkt de link niet.
Ik wil niet afgesloten worden en maak het bedrag op 25 februari over middels een overboeking , ik gebruik daarvoor de gegevens uit de mislukte incasso van januari.
Op 27 februari ontvang ik per email een laatste herinnering van hollandsnieuwe noreply. met weer een betalingslink , deze werkt wel, het ligt dus niet aan mijn browser o.i.d.
Ik heb het bedrag echter al betaald middels een overboeking dus ik maak van deze link verder geen gebruik.
Op 10 maart word ik afgesloten.
Ik vraag medewerkers van Belcompany of ze mij willen helpen omdat ik zeer slechte ervaringen heb met de klantenservice van Hollandsnieuwe, zij bellen voor mij met hollandsnieuwe , maar de klantenservice van hollandsnieuwe laat het wederom afweten.
de hollandsnieuwe medewerkster heeft heel veel moeite met begrijpen wat er aan de hand is en gaat minutenlang uitleggen hoe een betalingslink werkt, dan adviseert ze me mijn geld bij de abn amro te gaan terug vragen.( Een overboeking kan je nooit terughalen alleen een automatische incasso)
Dan zegt ze dat ik het bedrag nog een keer moet overmaken + 10 euro heraansluitingskosten. Terwijl ik gewoon binnen de gestelde termijn betaald heb!
zij kan het bedrag echter niet terug vinden en zegt dat ook niet bij adyen te kunnen nagaan aangezien hollandsnieuwe en adyen los van elkaar staan.
Alhoewel ik weet dat ik niets goeds van Hollandsnieuwe gebrekkige klantenservice hoef te verwachten heb ik toch de moeite genomen u dit uit te leggen, ik ben ook bij de abn amro geweest , ik weet dat mij niets te verwijten valt , ik heb op tijd betaald en kan dat bewijzen, het geld is ook niet teruggestort door Adyen.
Hollandsnieuwe handelt in strijd met de wet door mij af te sluiten en heraansluitingskosten in rekening te brengen. Waarschijnlijk stuurt hollands nieuwe een incassoburo op mij af, deze zullen echter begrijpen dat ik niets verschuldigd ben. Verder is het heel onhandig dat je bij klantenservice van hollandsnieuwe je verhaal niet kwijt kunt en je op hun site maar maximaal 1000 karakters mag gebruiken
Gewenste Oplossing:
onmiddellijk weer aansluiten zonder heraansluitings kosten

