Klacht: onbereikbaarheid van bedrijf zowel telefonisch als per e-mail

Mevr. van Vliet op 15 maart 2016 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 15 maart 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hollandsnieuwe incasseert geld van mijn rekening sinds Oct. 2015 zonder enige dienst te verlenen.
Ik heb op allerlei fatsoenlijk manieren geprobeerd dit stop te zetten maar van Bel Company hoeft men geen medewerking te verwachten. Wel aardige medewerkers maar ze geven geen bruikbaar e-mail adres of telefoon nr.voor Hollansnieuwe
Uiteindelijk heb ik via de bank de incasso stop gezet maar wordt nu geterroriseert en harassed met no-reply e-mails van hollandsnieuwe demanding
money
de contract dat ik met HN had is nagekomen en ik heb op allerlei manieren geprobeert het stop te zetten maar er blijkt iets wat stilzwijgen doorzetten heet
Het is heel moeilijk om iets op te lossen als het bedrijf zo goed als onbereikbaar is. S.van Vliet

Gewenste Oplossing:

Ik wens dat Hollandsnieuwe ophoud met no reply emails sturen vragen voor geld waar ze geen morale of ethische recht op hebben.
Ik wens dat ze een publiek gratis klantenservice telefoon nummer aan hun klanten verstrek en dat ze een e-mail adres gebruiken waar men op kan antwoorden.
Zoals KPN bijvoorbeeld

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie